Müşteri Hizmetleri 0262 751 34 05 PBX
Çalışma Saatlerimiz 08:00 - 18:00
E-posta Adresimiz info@murathanpulcivata.com.tr
TEKLİF İSTE ONLİNE ALIŞVERİŞ

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA

1984 yılında İstanbul Pendik te kurulan firmamız, artan talep ve büyüme hacmini karşılamak amacıyla 2011 yılında Gebze Balçık ta kurulan yeni fabrikasına taşınmıştır. Toplamda 7 şubesi ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren firmamız;

 Kocaeli Gebze ilçesinde BALÇIK Şube merkez depo ve mağazamızın yanı sıra, sanayi kuruluşlarının merkezi olan İstanbul Anadolu yakasında bulunan  iMES 1 , İMES 2 , BİRMES  ve Kocaeli Dilovası ÇERKEŞLİ OSB ’de ki şubeleri ile yurt içinde ve başta Irak, Rusya, Gürcistan, Suriye, Türkmenistan, Azerbeycan gibi yurt dışındaki bir çok sanayi kuruluşlarına aralıksız ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Kalitesini aldığı belgelerle birleştiren Murat Han Pul Cıvata Ltd.Şti. artan iş hacminden dolayı 1993 yılında gurup firmalarımız olan Karahan Pul Cıvata Tic. Ltd. Şti. Tekirdağ Çorlu İMALATÇILAR SİTESİ n de Karahan Limited ise GÜRCİSTAN ’da büyük depolama alanı ve mağazası ile hizmetlerine devam etmektedir.

Uzun yıllar, geniş tecrübe ile dikkatli çalışmamız ve sağduyulu yönetimimiz sayesinde kusursuz hizmet sunmaktayız. Sonuç odaklı, satış ve satış sonrası hizmet için iyi bir pazarlama kadrosu ile 5000 m2 depolama alanı ve geniş araç filomuzla hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz.

35 yılı aşkın süredir pul, cıvata, bağlantı elemanları gibi ürettiği birçok ürünün yanı sıra hırdavat malzemeleri konusunda geniş ürün yelpazesi ile en kısa zamanda en kaliteli hizmeti sağlamak öncelikli hedefimizdir.

 

Bizi bu günlere getiren çalışma azmi veren tutkumuz.

Yukarı Çık